Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Vitejte‚ doufáme že se vám tu bude líbit

Truck trial

                                                                               Truck Trial
Výroba:

Trial asi každý zná, ale pro neznalé ve zkratce naznačím o co se jedná. U velkých aut se jedná o sériově vyráběná auta a o prototypy. Konstrukce auta podléhá určitým technickým předpisům, které musí auto startující v trialu splňovat. Nejinak je tomu u modelu. Ty mají také předepsaná určitá pravidla která musí splňovat. Tyto auta pak jedí po vytyčené trati mezi tzv. brankami a počítají se jim trestné body za prohřešky proti pravidlům. Úplné znění pravidel si můžete přečíst zde. Na konci soutěže se sečtou trestné body a posádka s nejmenším počtem bodů se stává vítězem. To by bylo asi tak pro začátek všechno.

V podstatě vzato jsou dva způsoby jak si postavit trialového speciála. A to:

 1:Vezmete sériový podvozek od jakéhokoliv RC modelu
a dáte na něj kabinu z nějaké hračky v tom správném měřítku. Nejčastěji se používají kabiny od firmy Bruder. Kabiny od tohoto výrobce jsou dostatečně odolné a nejsou ani moc drahé a hlavně se dají dostat skoro v každém hračkářství.
 2.Druhá možnost jak si vyrobit model pro truck trial je začít stavět od začátku podle velké předlohy, která už jezdí trial. Je to složitější a ne každý je technicky schopen tohoto díla, ale najde se velká řada modelářů, kteří si staví svoje vlastní modely a většina z nich je ochotna za patřičné finanční ohodnocení vám postavit model. Nejvíce se stavějí modely značky Tatra na podvozku konfigurace 4x4 až 8x8

Můj Trial:

 
 

TOPlist